Working hours:

Mon - Sat: 9:00–18:00

Sun: Day off

Add items to wish list
Add items to comparison
0
My order
Add products to cart

Reviews

4.8
95 reviews
Sort:
newer first rating by date
Ваші сублімовані фрукти, це любов з першого шматочка 💛 Купую вже не вперше і точно не востаннє☺️! Дуже смачно, якісно і завжди радує. Дякую вам!
Reply
В принципі непогано, цікаво, хороша альтернатива солодощам. Замовляв овочі і трохи недооцінив об'єм до ваги. Значно більше ніж очікував. Але є питання: чому у всіх овочів є яскраво виражений запах і легкий присмак кетонів малини? Він відчувається доволі хімічно і не можу сказати, чи це погано, чи добре, але смак овочів через це губиться. Це так має бути чи це через процеси приготування, чи ж може через упаковку?
Reply
Всім вітаннячко! Я в цьому магазині зробила замовлення вже вдруге. Бо перший раз мені дуже сподобалося сублімоване морозиво, про яке я дізналася нещодавно і одразу воно мене зацікавило, що воно таке і з чим його їдять. Смакота конєшно неймовірна. Брала різні смаки, кожен по-своєму смачний. Дуже класно, що є набір з різних смаків, саме його взяла цього разу на подарунок. Дякую за якісний смачний продукт і швидку відправку.
Reply
Заказывала для пробы очень зацепила реклама и всё же решила заказать,хотя я не любитель фруктов,но с Vitberry я начала их любить, всё очень вкусное)
Reply
Полуниця дуже смачна👍
Reply
Робила замовлення вперше й загалом залишилася задоволена. Асортимент дійсно великий, а смаки цікаві й оригінальні, особливо в морозива.
Окремо хотілося б звернути увагу на пакування: баночка з горішками була ненадійно закрита, і під час доставки частина горішків висипалася.
Reply
Замовляв дружині смаколики на пробу, відправили у той самий день що і замовив)
Все дуже смачно! Буду замовляти ще!
Reply
Замовила диню, черешню, малинку, персик та морозиво. Найбільше сподобалась малина та морозиво, але все дуже смачно!
Reply
Це моє друге замовлення на Vitberry. Спробували родиною сублімоване морозиво, і це любов із першого шматочка! Полуниця й вишня - яскраві, натуральні, ніби щойно з ягід. Ківі з полуницею - свіжий, збалансований вибух смаку. Абрикос із хурмою - м’який, теплий, несподівано вишуканий.
Легке, хрумке, без зайвого - чисте задоволення і новий рівень десертів.
Reply
Не вперше замовляю сублімовані ягоди та фрукти, саме тут вперше. Розчарована…
Фрукти та ягоди не стиглі. Сирні кульки, ягоди та фрукти на смак через один жорсткі та як резина, не дотримання технологічної приготування…
Дуже засмучена якістю….
Reply
Насенок Катерина ,

Дякуємо за вашу думку 🤍

1. Виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами ЄС та США.
2. Із великої кількості позицій які ви замовляли вам не сподобалась черешня та сир, ми поважаємо вашу думку, та до стиглості ягід ваше враження не має відношення

У вишні менше цукрів і вона буде більш підходяща для вас по текстурі, але більш кисла 🤍
Reply
Замовила сублімовані ягоди та фрукти: полуницю, ананас і манго, і це справжнє задоволення. Дуже ароматні, насичений природний смак, відчувається якість продукту без жодних зайвих домішок. Полуниця яскрава й кисло-солодка, ананас приємно освіжає, манго ніжне й солодке, як десерт. Окремий плюс – це корисно: зручно додавати до сніданків, каш, йогуртів або просто їсти як здоровий перекус. Мені справді сподобалось, буду замовляти ще й із радістю рекомендую!
Reply
Vitberry ❤️-це неймовірно смачна та якісна продукція,яка смакує малечі та дорослим,а також є щирою рекомендацією для тих-хто дбає про своє здоровʼя…
Reply
Замовляла вперше, все було добре крім морозива лісові ягоди в шоколаді, було не сублімоване, а як розтанувше, мʼяке, і також замовляла полуницю в чорному шоколаді, на упаковці написано в чорному, а насправді було в білому, з цього приводу нічого страшного, але ягідне морозиво розчарувало
Reply
День добрий! Придбала на подарунок сублімовані фрукти та морозиво. Як дорослим, так і малечі все дуже сподобалося. Замовлення було оброблено дуже швидко, якість товару — чудова. Дякую за прекрасні смаки та високу якість.
Reply
Замовляла дегустаційний набір фруктів та ягід. Це любов з першого шматочка!!! Смакують ідеально, доставка блискавична, а упаковка суперзручна! Я залишилась дуже задоволеною!)
Reply
Взяла на пробу дитині в школу перекус.
Це нереально смачно,смак ягоди залишився.
Reply
Show more 20 reviews
Up